GOLDCOCK Embassies jsou místa, kde v žilách koluje whisky a GOLDCOCK se zde cítí dobře.
Embassies jsou provozovány našimi přáteli, kteří nám pomáhají šířit příběh české whisky GOLDCOCK.
V těchto barech máte jedinečnou možnost ochutnat GOLDCOCK signaturní drinky nebo vyzkoušet již nedostupné edice.

Navštivte naše ambasády a vychutnejte si jejich výjimečnou atmosféru!

Praha
WHISKERIA BAR

Whiskeria je útulným místem, kde na Vás doslova dýchá skotská atmosféra. Bar nabízí přes 450 druhů whisky. V širokém sortimentu najdete samozřejmě českou whisky GOLDCOCK, ale také škálu skotské, irské, kanadské, nebo například japonské whisky. Whiskeria se nachází v samotném srdci Prahy, v přízemí a prvním patře Jindřišské věže. Pyšní se vlastní kuchyní i proškoleným personálem, který vám rád poskytne radu a pomůže s výběrem té správné whisky. Každý měsíc bar organizuje řízené degustace whisky, které jsou veřejné. Lze si také domluvit vlastní soukromou degustaci dle svých představ.

Praha
CLOUD 9

Cloud 9 patří mezi nejlepší střešní bary v Praze. Nachází se 40 metrů nad hladinou Vltavy. Prosklený bar ve stylu chicurbanlounge až pro 250 osob má neopakovatelnou atmosféru a nabízí nádherný výhled na Prahu nejen z interiéru, ale i z venkovních teras, které pojmou 70 a 25 osob. Servírují se zde kreativní koktejly doplněné lahodným jídlem.

Praha
BLACK ANGEL'S BAR

Black Angel’s Bar a jeho menu je vytvořeno podle dochovaných poznámek a náčrtů české barové legendy minulého století Aloise Krchy, které se našly při rekonstrukci budovy s původním názvem „U Černého anděla“. Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let, tzv. „public house“, v nichž se potkávali lidé všech společenských vrstev, aby si po těžkém dni dali sklenkou dobrého drinku, který byl v té době zcela nepochopitelně zakázán! Black Angel’s Bar situován v gotickém sklepení hotelu U Prince na Staroměstském náměstí v Praze (dříve U Černého anděla). Od svého otevření nedílnou součástí světové barové špičky. To dokládá i jeho každoroční umístění mezi Top 10 nejlepších hotelových barů na světě “Talesofthe Cocktail“.

Praha
TÝNSKÁ BAR AND BOOKS

Doutník s výtečnou whisky, noblesní atmosféra interiérů inspirovaných britských koloniálním stylem, který ve Vás vyvolá pocit čehosi důvěrně známého.
Týnska Bar and Books – whisky, koktejlový a doutníkový bar s kapacitou až 75 osob již hostil řadu malých, ale prestižních soukromých i firemních party. Bar se může pochlubit jedním z nejrozsáhlejších portfolií whisky ve střední Evropě, stejně jako doutníků, champagne a kvalitních rozlévaných vín i originálních signature koktejlů. Vždy přítomný James Bond na obrazovce a perfektně volená muzika podtrhují elegantní, přesto uvolněnou atmosféru podniku.TÝNSKÁ BAR AND BOOKS je důkazem, jak sofistikovanou se Praha stala.

Český Krumlov
APOTHEKA

Apotheka je menší bar s velkým duchem v centru Českého Krumlova. Najdete je u Červené brány, která je hlavním vstupem do areálu hradu a zámku Český Krumlov. Bar byl vybudován tak, aby připomínal starou, knížecí, schwarzenberskou lékárnu, která se zde začátkem 20. století opravdu nacházela.
Najít zde lze kolem 300 lahví, které jsou naplněné různými destiláty ze všech koutů světa. Barmani vám z nich namíchají klasické, či jejich originální koktejly. Kromě destilátů a koktejlů si zde můžete vychutnat i tichá, nebo perlivá vína, s jejichž výběrem vám školený personál rád poradí. Tento bar vás primárně zaujme svou okouzlující atmosférou, která se s ročními obdobími liší. Apotheka bar vás jistě uchvátí za jakékoli situace.

Český Krumlov
ZAPA BAR

Můžete nás najít v malebném centru Českého Krumlova, whisky, rumy, koktejly a další dobroty se tu pijí již od roku 1998. Poslední dobou tíhneme více k whisky, protože nás baví, a tak i několik signaturních drinků je právě na základě vody života. Bar je zasazen ve sklepních prostorech historicky důležitého domu. Skála, na které je postaven, je nedílnou součástí baru a můžete si u nás doslova dát whisky on the Rock.

Brno
WHISKEY BAR, KTERÝ NEEXISTUJE

Whiskáč je bez nadsázky brněnská legenda. Elegantní bar na Gorkého, který už na začátku devadesátých let přivezl neskutečnou nabídku whiskey. Po 25 letech to původního majitele trochu znavilo a převzali jsme to my,
Lidi z Baru.
Ponechali jsme všechno, za co lidi Whiskáč milovali – spoustu whisky z celého světa, tatarák a kvalitní pivo – a pozvedli to do výšin, tak jak jsme to zvyklí dělat. Ale žádné snobárny. Naše heslo je: Whiskey pro všechny!

Olomouc
BLACK STUFF

The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar, Olomouc, byl otevřen v červnu 2003. Od té doby posbíral řadu prestižních cen včetně Czech Bar Awardsnebo do TOP 30 whisky barů světa. Interiér je inspirován slavnými irskými puby v Dublinu.
Kolekce whisk(e)y v The BLACK STUFF čítá přes neuvěřitelných 2000 láhví, z toho 900 prodejních. V baru může ochutnat speciální whisky ze soukromých sudů – GOLDCOCK Black StuffPrivateCask1992. Jedná se o jednu z nejlepších whisky v Evropě, která získala skvělých 95,5 bodů ve Whisky Bible 2017.
Další z privátních GOLDCOCK stáčení jsou Pinot Noir 2008 10 y.o. caskstrength a PeatedEuropeanOak50%. Svoje soukromé sudy nyní Black Stuff staří ve Vizovicích, Skotsku, Irsku.

Prostějov
SKLENÍK BEER&BAR

Klasický příklad podniku na malém městě, kdy spojení proškoleného personálu a kvalitní nabídky alkoholu z celého světa, spolu s příjemným prostředím, umožňuje zapomenout na starosti všedního dne. Podnik vás pohltí několika sty rozličných lahví, kdy mezi jinými naleznete celou řadu kvalitních whisky. Chloubou je například ucelená porevoluční sbírka láhví Whisky GOLDCOCK z produkce nejen R. JELÍNKA, ale i z Těšetic. Z této lze ještě stále některé kousky ochutnat. Nápoje si zde můžete vychutnat jak v jejich přirozené podobě, tak i v podobě celé řady míchaných drinků. Pro ty, co si svou sklenku neumí představit bez kvalitního piva, podnik nabízí kromě českých, také holandská či irská piva a cidery.

Hulín
KLUB CAFÉ BAR

Malý bar uprostřed Moravy s nezvykle rozsáhlou nabídkou kvalitních destilátů. Široká nabídka vín z Moravy, Rakouska, Francie a Itálie, prémiové doutníky a káva Café Reserva. Koktejlové foto menu s příběhem nabízí šestnáct drinků. Každý rok pořádáme větší degustační akce Den rumu a Den whisky. Čepovaná piva z Česka i zahraničí a letní páteční BBQ. Naše privátní barová whisky je GOLDCOCK Hullein 1224.
Pohodová barová atmosféra, prostě “klid, pohoda, whisky, jazz”.