Vložil: Magdaléna Kuncová
Aktualita
Naše GOLDCOCK Single Grain whisky mění design. Následuje tak GOLDCOCK Peated, ale protože nejde o single malt whisky, má jinou barvu etikety.
Díky tomu každý jednoduše odliší jednotlivé edice GOLDCOCK whisky, bílý podklad znamená single malt whisky, tmavá etiketa je znamení pro single cask plnění a nově písková je určena pro whisky, které nespadají ani do jedné z předchozích kategorií, v tuto chvíli tedy jen Single Grain.
Další změnou je to, že z vintage označení ročníku 2008 jsme přešli na určení věku, a jde konkrétně o 12 let. Toto se měnit nebude, naše Single Grain whisky zůstane dvanáctiletá, a samozřejmě necháváme část v sudech a těšíme se na dvacetiletou. 📅
Mimochodem, víte co znamená označení single grain whisky? Jde o whisky vyrobenou v jedné a té stejné palírně, která ji lahvuje – odtud slovo single, z destilátu z různých obilovin, zpravidla pšenice, žita nebo kukuřice – odtud označení grain. My vyrábíme Single Grain whisky z pšenice a ječmene a není nakuřovaná. Díky tomu má sladší a jemnější vůni i chuť a celkově lehčí senzorický profil než naše single malt whisky. 🥃
📢 V prodeji posledních 37ks lahví GOLDCOCK Single Grain v původním obalu 👉, kdo zaváhá…. https://cutt.ly/GOLD-COCK-Single-grain-2008.
Po vyprodání spouštíme prodej redesignované Single Grain 49,2%.